Contact

Predikant

ds. John Boogaard
0318-543990
j.a.boogaard@ziggo.nl

Beamerteam 
beamteamallererf@gmail.com

Kinderen

Oppas voor 0 t-m 4 jaar
Geeske Heijs
geeske1990@gmail.com
 

Kindernevendienst
Jacolien van Bruchem / jacolien84@gmail.com , per 1 juli 2019 contactpersoon Wijkkerk De Open Hof.

Club voor groep 3 t/m 8
Amanda Halekor
amanda.halekor@gmail.com

 

12+ Dienst
Johan Slok
0318-518764
jtslok@ziggo.nl 

Werkgroep Kinderdiensten
Anne Smit
kd.allererf@gmail.com

Koster
Lukas Bening
0318-523893
lukasbening@ziggo.nl

Organisten

Henk de Koning
0318-510295

emmyhenk@cs.com

Bert Rebergen
0318-543733
info@bertrebergen.nl

Erik Westerhout
0318-514578
Heinerik@xs4all.nl

Jan de Wit
0318-517218
fam_dewit60@hotmail.nl

Scriba wijkkerkenraad

H.J.Bokje / hjbokje@hotmail.com

Diaconie

Paul Oussoren
0318 527550
p.p.j.oussoren@hccnet.nl

Kerkauto

Gerard van den Berg
0318-821658
gj-berg@hotmail.com

Kerkradio
Lukas Bening
0318 523893

l.bening@12move.nl
 

Zondagsbrief

Marion Ramaker
marionramaker@gmail.com


Dik Kleyne
0318-522776
d.j.kleyne@live.nl

Joke Oussoren
0318-527550
oussorenjoke@gmail.com

Klaas Goodijk
0318-554306
klaasgoodijk@hetnet.nl

Arie van der Sluis
0318-516675
avandersluis@casema.nl

Bloemencommissie

Els Burnette 0318-510930
e.burnette@ziggo.nl

Kerkelijk Bureau

kerkelijkbureau@pkn-veenendaal.nl
De Goede Reede
Vondellaan 2
0318 595203

Openingstijden:
Dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00
Indien u niet in de gelegenheid bent tijdens de openingstijden langs te komen, neem dan gerust contact met ons op.

Tel: 0318-595203

Website

Contentbeheer (voorlopig)

Dik Kleyne / d.j.kleyne@live.nl

Technisch onderhoud / webmaster
Simon de Ligt
webmaster.allererf@pkn-veenendaal.nl

Redactie kerkblad

Paul van Veen
sameneenveenendaal@gmail.com

Copy voor digitale nieuwsbrief

Dik Kleyne
d.j.kleyne@live.nl

Werkgroepen

Kerk in Actie
S. Niks
0318-515416

Kerk en Minima
Leen van der Gaag (secr)
0318-525078
info@kerkenminima.nl 

Vorming en Toerusting 
Ds.John Boogaard
j.a.boogaard@ziggo.nl
0318 543990

Oud Papier
Marjan Preusterink
Evt. ophaal van papier
0318-524709
hamamajo @hetnet.nl

 

Aanmelden nieuwsbrief Aanmelden nieuwsbrief

Nieuwsbrieven downloaden Nieuwsbrieven downloaden

Overzicht van de kerkdiensten Overzicht van de kerkdiensten